Ceník

NOVINKA! – Focení a následné spojení fotografií

Běžné focení v ateliéru v délce 1 h: akční cena 1600 Kč, jedná se o nafocení fotografií v ateliéru se záměrem spojení dvou a více fotografií do jedné. Dá se využít i již nafocenou fotografii, kterou musíte mít v elektronické podobě a v dostatečné kvalitě ( rozlišení) a dofotit druhou fotografii v ateliéru. Tento balíček je vhodný pro pospojování různých etap života jako například růst bříška při těhotenství, růst dětí ( každý rok udělat fotky a postupně je spojovat v jednu ), dále spojení fotografií sourozenců rozdílného věku, ale pokud máte například fotografie staršího dítěte ve 2 letech a mladší je nyní podobného věku, lze zrealizovat aktuální focení a staršího sourozence přidat do nynější fotografie. Výsledkem je pak foto stejně starých dětí na fotce, byť reálně je věkový rozdíl třeba 5 let. V ceně jednoho focení jsou 4 upravené a retušované fotografie v plném rozlišení a ostatní nafocené fotografie v menším rozlišení v elektronické podobě. Dále jedna „spojená“ fotografie v plném rozlišení v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.
Typ fotografií: děti, těhotenské fotografie, vše ostatní, kde v krátkém čase jde vidět velký rozdíl. Ukázka zde!

MINI FOCENÍ

Běžné focení v ateliéru v délce 1 h: akční cena 1300 Kč ( běžná cena 1400 Kč ), v ceně jsou 5 upravených a retušovaných fotografií v plném rozlišení a ostatní nafocené fotografie v menším rozlišení v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.
Typ fotografií: pro CV ( životopis ), portrét, postava, děti a rodina, těhotenské fotografie, glamour a akt.

ZÁKLADNÍ FOCENÍ

Focení v ateliéru v délce 1.5 – 2 h: akční cena 1900Kč, v ceně je 12 upravených a retušovaný fotografií v plném rozlišení a minimálně 40 ostatních nafocených fotografií v menším rozlišení v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.
Typ fotografií: portrét, postava, děti a rodina, těhotenské fotografie, glamour a akt.

MAXI FOCENÍ

Rozsáhlejší focení v ateliéru v délce 2-3 h: 2800 Kč, v ceně je 22 upravených a retušovaných fotografií v plném rozlišení a ostatní nafocené fotografie v menším rozlišení v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.
Typ fotografií: portrét, postava, děti a rodina, těhotenské fotografie, glamour a akt. Vhodné například pro kalendáře.

DALŠÍ SLUŽBY A PŘÍPLATKY:

Vizáž: 600 Kč, 800 Kč s úpravou vlasů
Focení u Vás doma nebo mimo ateliér (Brno): +200 Kč / mimo Brno 7 Kč za km.
Příplatek za úpravu dalších fotografií nad rámec balíčku: +100 Kč za fotografii.

FOCENÍ RANDE A PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Focení v ateliéru či exteriéru v délce 2 h: 2000 Kč, v ceně je 10 upravených a retušovaných fotografií v plném rozlišení a ostatní nafocené fotografie v menším rozlišení v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.

Rozsáhlejší focení v ateliéru či exteriéru v délce 4 h: 3300 Kč, v ceně je 17 upravených a retušovaných fotografií v plném rozlišení a ostatní nafocené fotografie v menším rozlišení v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.

SVATBY A OSLAVY

Nafocení obřadu a společné foto: 4000 Kč, v ceně je nafocení obřadu, nafocení novomanželů, skupinové fotografie v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.

Nafocení přípravy před svatbou, obřadu a společné foto: 5000 Kč, v ceně je nafocení příprav na svatbu, příjezdy novomanželů, nafocení obřadu, nafocení novomanželů, skupinové fotografie v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.

Nafocení přípravy před svatbou, obřadu a společné foto, následná hostina ( oběd ) : 6000 Kč, v ceně je nafocení příprav na svatbu, příjezdy novomanželů, nafocení obřadu, nafocení novomanželů, skupinové fotografie v elektronické podobě, nafocení hostiny, příchodu a uvítání v restauraci, přípitku. Možno předat i na DVD.

Celodenní focení od: 7000 Kč, v ceně je nafocení příprav na svatbu, příjezdy novomanželů, nafocení obřadu, nafocení novomanželů, skupinové fotografie v elektronické podobě, nafocení hostiny, příchodu a uvítání v restauraci, přípitku, následná zábava a doprovodné akce, večeře a zábava po večeři. Možno předat i na DVD.

FIREMNÍ AKCE, PREZENTACE, KONFERENCE, PROMOAKCE …

1 hodina focení od: 1000 Kč, fotografie v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.
4 hodiny focení od: 3000 Kč, fotografie v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.
Celodenní focení od: 4500 Kč, fotografie v elektronické podobě. Možno předat i na DVD.

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:
Produktová fotografie (vytvořím kalkulaci dle zadaných požadavků na požádání)
– Úprava fotografií – retuše
– Tvorba fotokalendářů

TERMÍNY FOCENÍ:
Na focení je možno se domluvit ve všední dny od 16.h nebo o víkendech celý den.

DALŠÍ INFORMACE:
Částka za focení se platí po skončení focení Případné doplatky, například pokud si zákazník vybere k úpravě více fotografií, při předání fotografií. Zákazník si vybírá fotografie k úpravě z náhledů všech nafocených fotografií, které zasílám vždy do dvou dnů. Po ukončení zakázky předám nebo zašlu upravené fotografie v plném rozlišení a všechny nafocené fotografie v menším rozlišení v elektronické podobě prostřednictvím internetu nebo na DVD.

Pokud se chcete objednat na focení nebo máte jakýkoliv dotaz, využijte telefon či kontaktní formulář v sekci kontakty.

poslední aktualizace: 01.05.2018