Proč se nechat vyfotit v našem ateliéru?

Může být poměrně těžké vybrat si ve velké nabídce vhodného fotografa. Proto jsem připravil menší shrnutí výhod, které by vás mohli přesvědčit abyste přišli právě k nám. Zároveň snad i získáte představu jak focení a následná úparva fotografií probíhá.

V první řadě se vždy snažím v maximální míře přispůsobit přání a představám zákazníka. Tedy jak co se týče stylu fotografií, tak třeba i termínu, pokud zákazník na fotografie spěchá. Většinou není třeba se objednávat nějak výrazně dopředu, stačí týden nebo i méně. Vyjímkou může být předvánoční období.

Jednotlivé styly focení lze bez problémů kombinovat, je tedy možné v rámci focení kombinovat třeba portrét a rodinnou fotogafií. Zároveň doba focení je čistě orientační, tedy není při focení omezující.

Ještě v den, kdy proběhne focení, zasílám náhledy všech nafocených fotografií ze kterých si vyberete ty, které budete chtít upravit. Úprava se skládá z retuše, úpravy tonality a barevnosti. Zároveň je možné vytvořit i černobílou, případně kolorovanou verzi.

Po dokončení úprav zasílám zmenšené fotografie e-mailem. Ty můžete využít třeba pro web nebo k dalšímu rozeslání e-mailem třeba přátelům nebo rodině. Poté vypálím nafocené fotografie, tak upravené fotky v plném rozlišení i zmenšené verzi. DVD barevně potisknu, jako motiv použiji některou z vašich fotografií. Takže DVD bude nejen vypadat pěkně, ale zároveň ho tak lehce neztratíte nebo nezaložíte. Potom zasilám DVD a případně i tištěné fotografie na Vaši adresu. Je možné se domluvit i na osobním předání.

Pokud se chcete na něco zeptat, kontaktujte mne, rád Vám zodpovím všechny případné dotazy: Kontakty