You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Máte obavy z focení?

Neradi se fotíte? Máte obavy z focení stejně jako ze zubaře injekční jehly? Možná vám v tomto článku pomůžu zmírnit obavy. Ty časy, kdy přijdete do ateliéru mezi 4 holé zdi a přijde fotograf v bílém plášti jsou již ty tam. Můj ateliér je vybaven částečně stylem domácího prostředí, kde si zprvu budete připadat, jako když vejdete k někomu na návštěvu do většího bytu. Najdete tu od chodby s věšáky, sociálních zařízení, sedačky, stolu se spoustou židlí, až po kuchyňskou linku. A v tomto „velkém bytě“ je umístěn i prostor pro fotografování dětí, rodinné foto či foto portrétní, možno zde fotit i skupiny a taktéž na produktové fotografie.

Nejdříve si řekneme představu o výsledných fotografiích, účel použití a pak již probíhá samotné focené, které může trvat 1-2 hodiny. Neznamená to však, že celé 2 hodiny někde stojíte, ale právě naopak. Při focení preferuji pohodovou a uvolněnou atmosféru, povídáme si, procházíme spolu nafocené snímky a případně se je snažíme doladit tak, aby odpovídaly představě a abyste se tam sami sobě líbily. Pokud dovolí téma fotografií, tak se v průběhu focení dá i trochu experimentovat a užít zábavy. Mnohdy při odchodu slýchávám, že to bylo super a že si lidé focení užili. Pohoda a dobrá nálada je jedním z nejdůležitějších cílů mého focení a značně se to podepisuje i na výsledných fotografiích.

Věřím, že pokud navštívíte můj fotoateliér v Brně, budete spokojeni jako zákazníci před Vámi a že si odnesete nejen fotografie, ale i příjemně strávený čas a dobrou náladu.

Comments are closed.